Atdheu se lëshon këmbësh Xhulin, i vihet pas edhe në lavanderi (VIDEO)

Banori i ‘reality show’ Big Brother VIP Kosova, Atdheu, vështirë se po e lëshon këmbësh Xhulin dhe atë, pothuajse gjatë gjithë kohës.

Edhe gjatë mbrëmjes së sotme, kur dyshja gjendeshin në oborr bashkë me pjesën tjetër të kastit, Xhuli është nisur drejt lavanderisë për t’i kryer punët që ajo i ka goxha në qejf.

Por, menjëherë pas Xhulit, në destinacion të njëjtë është nisur edhe Atdheu, i cili i ka dhuruar asaj puthje e përqafime, ndërsa kanë qëndruar bashkë tek dhoma e lavanderisë.

Për më shume detaje rreth kësaj ngjarjeje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.