Ish-ylli i WWE, Mandy Rose merr oferta për martesë pas pozave atraktive me bikini

Mandy Rose ka marrë propozime për martesë, pas publikimit të fotografive me bikini, të cilat janë konsideruar më tërheqëset deri më tani.

32-vjeçarja, emri i vërtetë i të cilës është Amanda Saccomanno, kryesoi titujt e mediave sportive në dhjetor, kur WWE e liroi nga angazhimi për shkak të përmbajtjes në llogarinë e saj në FanTime.

Kjo kishte ndodhur, pasi bukuroshja hoqi dorë nga titulli i kampionatit NXT Women, të cilin e kishte mbajtur për 413 ditë, duke ia dorëzuar Roxanne Perez në të njëjtën javë.

(Foto: Instagram/mandysacs)

Shefat e WWE kishin thënë se ndodheshin në pozitë të vështirë për shkak të përmbajtjes në faqen e saj në FanTime, ndërsa materiali i postuar ishte konsideruar jashtë parametrave të kontratës së saj dhe rregullave të kompanisë.

Reklama

Loaded: 66.19%

Remaining Time 1:17
×

Ndërsa, tashmë kur është larguar nga WWE, Rose është e lirë të postojë çfarëdo që dëshiron. Agjenti i saj kishte deklaruar se në javën e parë pas shkarkimit, ajo kishte përfituar mbi gjysmë milioni dollarë nga FanTime, ndërsa deri në dhjetor i kishte dyfishuar përfitimet.

(Foto: Instagram/mandysacs)

Këtë javë, Mandy ka qenë aktive edhe në Instagram duke i lumturuar 3.4 milionë ndjekësit e saj me poza tërheqëse, ndërsa krahas komplimenteve të shumta ka marrë edhe oferta për martesë.

“Martohu me mua Mandy”; “Do të dëshiroja të ishe e dashura ime”; “Fotografitë më tërheqëse me bikini deri më tani”; “Ato forma po bëhen gjithnjë e më të mira” – janë disa prej komenteve. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/mandysacs)