Stresi i nervozuar: Xhuli po bën lojë të trefishtë (VIDEO)

Stresi vazhdon të mendojë se Xhuli po bën lojë të trefishtë brenda shtëpisë.

Në një diskutim me Mbresën, reperi thotë se ajo me raste bën lojë të pesëfishtë, njofton Klankosova.tv.

Videoja e mëposhtme ju sjell deklaratën e plotë të artistit i cili shihet të jetë i nervozuar.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.