Djemtë e BBVK argëtohen me top në oborrin e shtëpisë (VIDEO)

Lojërat me top tashmë janë bërë pjesë e rutinës së banorëve të shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Kësaj radhe, ata që luajtën janë Blasta, Artani dhe Vedati, treshja në fjalë u argëtuan shumë.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.