“Kamerier bima do kepaq”, Vedati e Arta me histori qesharake (VIDEO)

Mbrëmja e sotme në oborrin e shtëpisë ka qenë plot me atmosferë, falë batutave të banorëve të Big Brother VIP Kosova, përfshirë Vedatin dhe Vivien, Melisën, Dafinën, Artën, Gresën e Himenën.

Konkurrentët kanë treguar histori qesharake nga jeta e tyre jashtë shtëpisë së “Vëllait të Madh”, ndërsa të qeshurat nuk kishin të ndalur.

Kësaj radhe, Vedati dhe Arta kanë treguar batutat e tyre në lidhje me majonezën dhe salcën e domateve, por për t’i dëgjuar ato, klikoni në videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.