Nëna e Vedatit iu sjellë flija për drekë, ‘nysat’ lumturohen shumë (VIDEO)

Së fundmi, Vedati ka treguar një porosi të nënës së tij përpara se ai të bëhej pjesë e Big Brother VIP Kosova, e që ishte dëshira e saj për të sjellë një drekë për banorët.

Ashtu siç kishte paralajmëruar Vedati, ashtu edhe ndodhi, pasi që pikërisht sot, banorët kanë shijuar drekën e gatuar nga nëna e aktorit, derisa në tavolinë u panë të sërvirura dy flija, speca turshi e produkte bulmeti.

‘Nysat’ nuk i kanë hezituar flijave të nënës së Vedatit, ndërsa janë ulur më shpejt se zakonisht, për t’i ngrënë ushqimet tradicionale.

Gjithsesi, për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.