‘Spiderman’ edhe sonte krijoi skena qesharake duke ngacmuar banorët (VIDEO)

Personazhi i ‘Spiderman’ u bë edhe sonte pjesë e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, derisa nuk munguan ngacmimet e shumta nga ai.

Fillimisht, ai nuk i ka lënë rehat Vedatin dhe Mbresën, teksa kësaj të fundit ia ka hequr batanijen kur ishin tek pjesa e oborrit të shtëpisë.

Por, me ‘Spiderman’ i dashur është treguar Andi, i cili e ka puthur atë dhe Gresën, së bashku.

Për më shumë detaje, zbuloni skenat qesharake të krijuara nga ‘Spiderman’ në shtëpinë e BBVK-së, përmes videove në linqet e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.