Ana dhe Getinjo tregojnë kur do të publikohet kënga “Je e vetmja dashuri” (VIDEO)

Kënga e shumë pritur e publikut nga Getinjo dhe Ana Kabashi do të publikohet sonte.

Këngëtarja ka bërë të ditur se sonte në ora 00:00 në mesnatë kënga do të jetë para adhuruesve në kanalin Youtube.

Ideja për këtë këngë artistëve iu erdh derisa ishin banorë në Big Brother Vip Kosova.