Arta, Xhulit: Kurrë nuk kam folur pas shpinës për ty (VIDEO)

Arta dhe Juliana kanë biseduar për raportin e tyre që kanë brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Arta i thoshte asaj se nuk i do akuzat nga të tjerët nëse thonë që ajo nuk është direkte me Julianën.

“Ne dyja i kemi gjërat e pastra, ja me ty i kam relatat e hapura, ia nuk di me kë më. Kurrë nuk kam shkuar të flasë pas shpinës tënde, le ta dijë e gjithë bota”, ka thënë Arta.

Për më shumë ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.