Atdheu zbulon arsyen se pse nuk qëndroi mbrëmë ulur pranë Xhulit në Prime (VIDEO)

Banori i Big Brother VIP Kosova, Atdheu, i cili mbrëmë gjatë spektaklit Prime i dha fund njohjes së tij me Xhulin, ka treguar arsyen se pse ndërroi vend për të kaluar nga kjo e fundit e për tu ulur tek Arta.

Këtë detaj ai e ka zbuluar në një bisedë me banorët e shtëpisë, përfshirë: Vedatin, Gresën, Brunon, Artanin, Andin dhe Artën.

Por, cila ishte arsyeja pse ai e ka bërë këtë gjest në mbrëmjen e kaluar Prime? Këtë e kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.