Një 60-vjeçar gjendet i vdekur në matanë rrugës në Shkodër

Një person është gjetur i vdekur matanë rrugës në fshatin Kuç të Shkodrës.

Shtetasi rreth 60 vjeç është gjetur nga kalimtarët. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe nga verifikimet e para nuk ka plagë me armë zjarri.

Viktima thuhet se ka qenë duke lëvizur me biçikletë dhe dyshohet se ka pasur komplikime shëndetësore./TCh