Bruno: Atdheu ishte mes dy zjarreve me Stresin dhe Julianën (VIDEO)

Bruno ka thënë se Atdheu ishte mes dy zjarreve në situatën me Stresin dhe Julianën që u krijua brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Ai tha se Atdheu e kishte të vështirë se Stresin e kishte shok, dhe me Julianën ishte duke u njohur.

“Ai shok prej vitesh Stresin, ai mban një qëndrim dhe e gjithë ideja është këtu që t’i mos u influenco nga të tjerët. Dhe Juliana mendon gabim”, ka thënë Bruno.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.