Juliana: Debatet më të mira i kemi pasur me Artën (VIDEO)

Juliana i tha Vedatit se në këtë shtëpi debatet më të mira brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova janë bërë me Artën.

Ajo ka thënë se debatet me banorët e tjerë të shtëpisë kanë qenë për gjëra që sipas saj nuk kanë rëndësi.

Për më shumë ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.