“Luaj mendsh”, Melisa fajëson Xhulin për humbjen e rrobave (VIDEO)

Melisa ka fajësuar në një formë Xhulin, për humbjen e disa rrobave të saj.

Teksa e nervozuar ka dalë në oborrin e shtëpisë, ajo iu thoshte banorëve të tjerë se i ka thënë Juliana Nurës të mos ia prek rrobat e saj.

Ndiqni videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.