Stresi drejtuar Mbresës: Pasha këta bukë, ti e ke ndarë Xhulin nga Atdheu (VIDEO)

Gjatë darkës së mbrëmshme të banorëve të nominuar, Stresi e ka akuzuar Mbresën, pasi që sipas tij, “kjo e fundit e ka ndarë Xhulin dhe Atdheun”.

Këtë mendim ai e ka dhënë, bazuar në prankun e bërë mbi rrobat e ardhura në shtëpi, çka bëri Xhulin aso kohe, të kontrollonte se kush i kishte dërguar.

“Ti i ke bë prankun e jetës Xhulit. Ti e ke ndarë prej Atdheut këtë çikë. Pasha këtë bukë që po e hajmë, ti e ke nda djalin prej kësaj”, i ka thënë Stresi, Mbresës.

Por, cili ishte reagimi i Mbresës, e cili i Xhulit? Këto detaje, i kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.