Arta drejtuar Xhulit: Jam njeri para se të jem lojtare, kam diçka personale me ty (VIDEO)

Konkurrentja e formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, Arta në një bisedë që kishte me banoren tjetër, Xhulin është shprehur goxha e rezervuar karshi kësaj të fundit.

Arta ka bërë të ditur se ka një çështje personale me Xhulin për ta diskutuar, por nuk ka zbuluar detaje të tjera rreth kësaj.

“Për momentin jam duke i rishqyrtuar mendimet e mija për ty. Kam diçka personale me ty, se unë jam njeri para se të jem lojtare. Por, mos ta nin, vetëm ti shko tek paratë”, ka thënë pos tjerash Arta.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.