Një grua sulmohet fizikisht nga bashkëshorti dhe djali në Han të Elezit

Një grua nga Hani i Elezit ka raportuar të enjten në polici se është rrahur nga burri dhe djali i saj.

Sipas policisë, të dyshuarit janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Viktima femër kosovare ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga dy të dyshuarit, bashkëshorti dhe djalit i tyre, meshkuj kosovarë. Lidhur me rastin janë arrestuar dy të dyshuarit dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.