Prizren: Arrestohet burri, rrahu gruan e tij shtatzënë

Një burrë është arrestuar në Prizren nga policia.

Kjo pasi për shkak të një mosmarrëveshje dyshohet ta ketë rrahur gruan e tij e cila kishte qenë shtatzënë.

Rasti ka ndodhur në repartin e Gjinekologjisë të spitalit të Prizrenit.

Me urdhër të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje, njofton raporti 24 orësh përcjell Klankosova.tv/ Klankosova.tv

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.