“Përfaqësoj 80 për qind të diasporës”, Melisa e nervozuar me Xhulin (VIDEO)

Melisa është ankuar për Xhulin në orët e vona të natës.

Këngëtarja tha se ajo fliste me zë të lartë në dhomën e gjumit, duke thënë se përfaqëson 80 për qind të diasporës meqë nuk di të flasë mirë shqip.

Melisa tutje tha se i kërkoi të fliste më pak pasi po kishte dhimbje të këmbës dhe donte të flinte, gjë që nuk ndodhi.

Ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.