“Ishte sikur skamje”, Arta tregon ditët më të vështira në shtëpi për shkak të buxhetit (VIDEO)

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Arta në një bisedë që kishte me banorët e tjerë, ka kujtuar ditët kur buxheti i shtëpisë që konkurrentët kishin fituar, ishte i ulët.

Arta ato kohë i ka përshkruar si “skamje”, ndërsa bashkë me Xhulin kanë kujtuar duke qeshur, vështirësitë e atyre ditëve, përfshirë edhe pjesën e ushqimit.

Por, për më shumë detaje ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.