Ndodh edhe kjo – Stresi e përqafon Xhulin, pasi ajo shpërthen në lot (VIDEO)

Ani pse gjithçka ishte ironike për shkak të “Vëllait të Madh”, që bëri banorët të bashkoheshin me një prej konkurrentëve të tyre, për të komunikuar më ëmbël me njëri-tjetrin në kuadër të “Shën Valentinit”, Xhuli nuk iu ka shpëtuar emocioneve.

E kapluar prej tyre, ajo ka nisur të qajë derisa e ka pyetur Stresin, “nëse ishte penduar për ofendimet karshi saj?”.

Në një prej momenteve ajo është parë të shpërthejë në lot, ndërsa Stresi i ka dhuruar një përqafim në formë ngushëllimi.

Por, për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.