Si e festuan Andi dhe Gresa, Shën Valentinin? (VIDEO)

Gresa dhe Andi janë surprizuar për Ditën e të Dashuruarve.

Atyre iu është zbukuruar dhoma e sekreteve në mënyrë që ta kalojnë natën sa më romantike në prani të njëri-tjetrit.

Çka ndodhi gjatë festës e kuptoni duke klikuar në videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.