Begaj nesër në Kosovë, pritet nga Osmani

Presidenti i Shqipërisë Bajram  Begaj, të enjten do të qëndrojnë për një vizitë zyrtare në Kosovë.

Ai do të pritet në takim nga presidentja e Kosovës Vjosa Osmani.

Takimi mes dy presidentëve do të nis nga ora 11:00 në kabinetin e Osmanit, njofton Presidenca e Kosovës përcjell Klankosova.tv

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.