Momente qesharake gjatë natës, Vedati si fantazmë e Mbresa e frikësuar për “vdekje” (VIDEO)

Mbrëmë banorët e Big Brother Vip Kosova kanë bërë shaka me njëri-tjetrin.

Vedati është mbuluar me një çarçafë dhe e ka frikësuar tej mase Mbresën.

Më pas Bruno e ka frikësuar edhe Vedatin dhe Mbresën.

Ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.