Bruno dhe Blastën e komentojnë emisionin Rubikon që mbrëmë u realizua nga Vedati (VIDEO)

Banori i Big Brother Vip Kosova, Vedati, mbrëmë e pati për sfidë nga “Vëllai i Madh” realizimin e emisionit Rubikon me Adriatik Kelmendin.

Vedati mysafirë pati Mbresën, Brunon dhe Blastën, banorë të BBVK-ës.

Sot në mëngjes Blasta dhe Bruno biseduan për realizimin e emisionit dhe thanë lëvdata për Vedatin, duke u shprehur se ishte një realizim shumë interesant.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.