Xhuli: Kosova nuk është vend i pjekur akoma për vajza me mentalitet si unë (VIDEO)

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Xhuli në një bisedë që kishte me Artanin ka folur pak rreth mentalitetit shqiptar karshi personave publikë, ndërsa ka kujtuar edhe këshillat e babait.

Xhuli ka thënë se kur e kishte puthur Atdheun, kishte dyshimet e veta për shkak të disa mendimeve të babait të saj karshi paragjykimit të shqiptarëve.

“Atdheun kur e kam puthë e kam menduar që babai im do ta ketë frikë atë gjë. Jo që nuk e pëlqen këtë gjë tek unë, por nuk i pëlqen gjykimi i shqiptarëve. Do të thotë Kosova nuk është vend i pjekur për vajza me mentalitet si unë, sepse unë jam shumë ‘e hapur’, flas për seks, flas për marrëdhënie, flas për fuqizimin e gruas”, ka thënë Xhuli pos tjerash.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.