Artani: E preferoj shumë të jem në nominim deri në fund, nëse jam (VIDEO)

Artani me Artën e kanë komentuar darkën e të nominuarve që është mbajtur mbrëmë.

Ai i tha se është befasuar nga deklaratat që i ka dëgjuar aty brenda.

“Në darkë çfarë dëgjon njeriu, nga një herë them a e ke hajgare apo a e ke përnjëmend?”.

“Më vjen keq që nuk kam qenë më herët në nominim për t’i dëgjuar disa gjëra. Tani, e preferoj shumë të jem në nominim deri në fund nëse jam”, ka thënë Artani.

Ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.