Bruno: Policia e Kosovës është shumë e përgatitur (VIDEO)

Bruno i ka lëvduar zyrtarët e Policisë së Kosovës, duke thënë se janë të gjithë të përgatitur.

Ai tha se ata janë edhe të edukuar, ndër tjera Bruno ka treguar një rast kur është ndjerë krenar me sjelljen e zyrtarëve të Policisë së Kosovës.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.