Lugati dhe Ganimete Abazi vijnë me “Boom” (VIDEO)

Dy ish-banorët e shtëpisë Big Brother VIP Kosova, Ganimete Abazi dhe Gjon Karrica sonte kanë lansuar bashkëpunimin e tyre të parë.

Gjoni, i njohur për publikun si Lugati dhe këngëtarja e njohur, Ganja, bashkëpunimin e tyre e kanë titulluar “Boom”, përcjell Klankosova.tv.

Këngës “Boom”, dyshja ia kanë realizuar edhe videoklipin.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.
*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.