Pas Prime, banorët shijojnë darkën e veçantë të shtruar nga birra “Bavaria” (VIDEO)

Pas përfundimit të natës së spektaklit Prime, ‘nysat’ kanë vazhduar të shijojnë një darkë të veçantë që u shtrua nga birra “Bavaria”.

Ushqimet e sërvirura me finesë ishin pothuajse të nevojshme pas një maratone të programit Prime, me shumë surpriza të bëra nga “Vëllai i Madh” enkas për konkurrentët e Big Brother VIP Kosova.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.