Xhuli dhe Stresi bëjnë plane për ta ndarë çmimin e madh prej 200 mijë eurosh (VIDEO)

Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova, Stresi dhe Xhuli kanë bërë një marrëveshje në praninë e Brunos.

Ata janë pajtuar që në rast se njëri prej tyre fiton, t’i jep tjetrit një shumë të caktuar parash.

Xhuli është zotuar t’ia jap Stresit 10 mijë euro nga çmimi i madh prej 200 mijë eurosh, ndërsa Stresi ka thënë se “do t’i dhurojë asaj 30 mijë” nëse triumfon në BBVK.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.