A po rregullohet raporti mes Julianës dhe Stresit? (VIDEO)

Juliana dhe Stresi sot kanë filluar të mos debatojnë më së bashku.

Ata e kanë ndihmuar njëri-tjetrin në shumë punë, duke filluar nga kuzhina e për të vazhduar deri tek lavanderia.

Dy banorët e Big Brother Vip Kosova kanë bërë të ditur se për një javë nuk do të debatojnë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.