Stresi tregon për dy zbritje të vështira me aeroplan që ka përjetuar (VIDEO)

Stresi ka treguar në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova për disa eksperienca të tij me aeroplan.

Ai tha se kishte dy herë që gjatë fluturimeve ishte frikësuar shumë. Njëri rast tha se ishte nga Shqipëria për në Firencë të Italisë, dhe tjetri nga Pisa e Italisë për në Shqipëri.

“Në një moment kur arritëm dëshiroja të puthja tokën”, ka thënë Stresi.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.