“Hiç mos komento”, Mbresa ka një lutje për Melisën (VIDEO)

Mbresa pati një lutje sot për Melisën.

Këngëtarja kosovare kërkoi nga ajo të mos flasë më për Blastën me të.

“Hiç mos komento”, i thotë Mbresa, Melisës teksa të dyja po ndihmonin në përgatitjen e drekës për banorët e tjerë.

Videoja e mëposhtme ju sjell detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.