Ivana Knoll shijon pushimet në Saint Tropez, mahnit në fotografitë provokuese me bikini

Tifozja më e nxehtë e Kupës së Botës, Ivana Knoll, ka mahnitur fansat në pozat e reja me bikini.

Kroatja fitoi famë në turneun në Katar, duke mbështetur kombin e saj me anë të disa veshjeve provokuese.

Ivana vazhdon të udhëtojë anembanë globit dhe së fundmi po shijon pushimet në Saint Tropez të Francës.

Ndjekësit bënë komente nga më të ndryshmet për figurën e mrekullueshme të zeshkanes.

Ivana Knoll (Foto: Instagram)

“Nuk e di sa herë e kam parë videon, ju lutem as mos ma bëni këtë pyetje”, tha një ndjekës.

“Je perfektë”, shtoi një tjetër.

“Bukuroshe. E mrekullueshme”, ishin disa nga komentet e tjera në videon e Ivanas.