“Pasha Nanën si motër e vëlla”, Stresi siguron Xhulin se u pajtua me zemër (VIDEO)

Stresi ka diskutuar me Xhulin pas natës Prime për pajtimin mes tyre.

Reperi siguroi Xhulin se u pajtua me zemër, pasi kjo e fundit e pyeti nëse janë pajtuar “si motër e vëlla”.

“Pasha kokën e Nanës si motër e vëlla”, i tha artisti shqiptar, Xhulit.

Ndiqni diskutimin e tyre të plotë në videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.