Sulm me thikë në Tiranë

Një plagosje me thikë është raportuar pak minuta më parë në ambientet e lokalit afër urës së ngushtë të Paskuqanit në Tiranë.

Policia ka arritur në vendin e ngjarjes dhe ka identifikuar autorin, Tedi Durishti, raporton abcneës, përcjell Klankosova.tv.

Fillimisht mes dy personave ka pasur konflikt, dyshohet për motive të dobëta dhe autori e ka qëlluar me thikë. Akoma nuk dihet gjendja e të plagosurit.

 

 

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.