Vedati-Mbresës: I kemi 11 karaktere të ndryshme, dita do të ecte më shpejt nëse do kishim harmoni (VIDEO)

Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova, Mbresa dhe Vedati kanë diskutuar rreth karaktereve të kastit aktual brenda shtëpisë së “Vëllait të Madh”.

Sipas Vedatit, “ky format do të kulmonte, nëse brenda banorëve do të gjendej një lloj harmonie”.

“Nuk është e lehtë këtu. Kemi 11 karaktere të ndryshme, dhe nëse do të përplaseshin për të mirë, biseda e një lloj harmonie, dita do të shkonte shpejt”, ka thënë Vedati pos tjerash.

Por, cili ishte replikimi i Mbresës në këtë rast? Këtë e kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.