Aksident i rëndë në hyrje të Sarajit

Një aksident ka ndodhur në hyrje të Sarajit ku një veturë “Volkswagen” është rrokullisur dhe ka dalë nga rruga.

Nuk dihet ende nëse ka persona të lënduar nga ky aksident.

Pritet policia të arrijë në vendngjarje dhe të hetojë rastin e plotë. /KlanMacedonia/