Përplasje e ashpër mes Xhulit dhe Vedatit, por pse? (VIDEO)

Dyshja e konkurrentëve të Big Brother VIP Kosova, Vedati dhe Xhuli kanë pasur një përplasje, ndërsa temë diskutimi ishte “Sfida e energjisë”.

Ata kanë akuzuar njëri-tjetrin për rrjedhshmërinë e sfidave, teksa kanë thënë se “dëmet” i paguajnë të gjithë banorët e tjerë.

Por, për çfarë saktësisht e kishin fjalën Vedati e Xhuli? Këtë e kuptoni përmes videove në linqet e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.