Arta drejtuar Melisës: Skenar i vulosur – Xhuli qanë me ty sepse dëshiron të ta përmend në Prime (VIDEO)

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Arta në një bisedë që kishte me Melisën në dhomën e gjumit të shtëpisë së “Vëllait të Madh”.

Bisedën e kësaj të fundit me Xhulin ku kishte këshilla e lot, e ka quajtur “arsye për të dalë në Prime”.

“Po ta tregoj një skenar të vulosur. Xhuli qanë me ty, normalisht qanë ndoshta prej halleve të veta nëse është e mençur, por bën edhe me qajtë sepse duhet me ta përmend në Prime të radhës”, i ka thënë Arta-Melisës, pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.