Deputeti Anton Quni tymos tinëz ‘vape’ nga ulësja e tij në kuvend (VIDEO)

Deputeti nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Anton Quni, është parë duke tymosur cigare të llojit vape, tinëz nga ulësja e tij, gjatë seancës plenare të mbajtur sot.

Quni tymoste nga ulësja e tij, diçka që është e ndaluar, dhe jo në hapësirat e dedikuara për duhanpirësit.

Më seancën e sotme, kuvendi miratoi tri pikat e marrëveshjes, të dala nga Procesi i Berlinit. /Klankosova.tv