“Shkune bablok shkune”, Xhuli tregon se ajo është vajza e videos virale në internet (VIDEO)

Përderisa, disa banorë në kuzhinë po pastronin dhe përgatisnin ushqim, Xhuli u ka treguar se si një video ku ajo është protagoniste, u bë virale në rrjete sociale.

Ngjarja kishte ndodhur në Londër afër Big Ben-it, kur ajo ishte me disa miq atje.

Por, për të kuptuar më shumë detaje rreth kësaj ngjarjeje virale, ndiqni videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.