Xhuli drejtuar Stresit: Ti demaskoje Mbresën, unë e kryej Vedatin, lojtarët më s’kanë gjini (VIDEO)

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Xhuli në një bisedë që kishte me Stresin, i ka propozuar atij ide të reja mbi strategjinë e tyre të lojës.

Shënjestër për Xhulin mbeten Mbresa dhe Vedati, ndërsa Stresi ia ka aprovuar kërkesën e saj për tu ballafaquar me ta.

“Që dy-tre ditë po ma bën ‘jo nuk po më hahet buka, nuk më pëlqen’, e këndej ka gatuar më herët me mua e di që po don me u ngrënë me mua, por nuk ja jap atë kënaqësi. Ti ke me u hëngër me të, ti e demaskon atë Mbresën unë e kryej Vedatin sepse më lojtarët nuk kanë gjini, kemi vetëm lojtarë”, i ka thënë pos tjerash Xhuli-Stresit.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.