Bruno i përkulet Zotit derisa sqarohet me Stresin (VIDEO)

Bruno është sqaruar për disa gjëra me Stresin.

Ai tha se sjelljet e reperit mund të kenë ndikuar edhe nga lënia e duhanit dhe alkoolit.

Derisa artisti po fliste me Stresin, i është përkulur Zotit dhe tha: “Unë jam vetëm me këtë (Zotin). Kurrë nuk dalë jashtë Zotit dhe jashtë parimeve familjare të mia”.

Ndiqni videon.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.