Vëllai i Andit: Ke pasur rrugëtim të gjatë, kemi kaluar gjëra edhe më të vështira në jetë (VIDEO)

Gjatë mbrëmjes së sotme Prime të Big Brother VIP Kosova për Andin ka arritur një video mesazh nga vëllai i tij, Beni.

Ai e ka këshilluar Andin të vazhdojë tutje me pozitivitet, derisa i ka premtuar t’i qëndrojë afër si gjithmonë.

“E di që ka qenë rrugëtim shumë i gjatë dhe jeni mërzitur besoj. Si vëlla i madh, ta kam cekur edhe në të kaluarën, kurrë askush s’mund të ndërhyrë mes neve edhe mos u ndiko, mos e lejo këtë gjë me të mërzit. Kemi kaluar sende më të vështira në jetë”, ka thënë pos tjerash vëllai i Andit, Beni.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.