Artani: Jemi duke shkuar drejtë fundit, ndjehem i fortë e më i fortë (VIDEO)

Artani i ka treguar Vedatit dhe Brunos sesi është duke u ndjerë derisa finalja e madhe e Big Brother Vip Kosova është duke u afruar.

Artani tha se çdo ditë e më shumë po ndjehet më i fortë edhe psiqikisht.

“Jemi duke shkuar drejtë fundit, ndjehem i fortë e më i fortë”, ka pohuar Artani.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.