Stresi i thotë vetes: Kurrë se kisha mendu që këtu e ndali pirjen e duhanit (VIDEO)

Stresi sot ka biseduar me veten e vet në ambientet e kuzhinës në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova.

Ai i ka folur vetes për të mirat që i ka marrë brenda BBVK-ës.

“Nuk e kam menduar se vetes do t’ia ndaloja pirjen e duhanit”, ka thënë Stresi.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.