Thirrjet për të shpëtuar Brunon, Juli: E gjithë shtëpia jemi bërë bashkë për të shpëtuar (VIDEO)

Juliana i ka treguar Gresës për thirrjet që i ka bërë publikut për ta votuar Brunon, derisa ishte në nominim.

Ajo i tha se iu ishte drejtuar kamerave të Big Brother Vip Kosova dhe kishte thënë: “Popull i dashur, ju që më keni votuar mua dhe Stresin, votojeni Brunon”.

Për këtë gjë Bruno e falënderoi Julianën.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.