Fifi publikon këngën e re, pjesë e videoklipit edhe Adisi (VIDEO)

Këngëtarja e njohur kosovare, Fifi, ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

“9”, është titulli i këngës së Fifit, pjesë e videoklipit të së cilit është edhe i dashuri i saj, Adisi, përcjell Klankosova.tv.

Teksti i projektit më të ri muzikor, është shkruar nga vet këngëtarja.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

The post Fifi publikon këngën e re, pjesë e videoklipit edhe Adisi (VIDEO) appeared first on Klan Kosova.